blog-banner-image

Hakkımızda

2003 yılında kurulan firmamız, kurulduğu günden beri devamlı büyüyen, sürekli ürün yelpazesini genişleten metal yüzey işlem sektöründe ilkleri getiren bir firma olmanın gururunu taşımaktayız. Tüm paslanmaz serisi paslanmazların korozyon direncini artırmak, anti bakteriyel ve hijyenik özellik kazandırmak, çapak alma, döküm sonrası yüzeyde bulunan kötü görüntüyü alma ve uzun süre parlak bir görüntü sağlayan Elektropolisaj işlemini fason olarak uygulayan ilk firmalardanız. Bu kapsamda 420 – 430 paslanmaz serisi ürünleri ve büyük boyutta olan, gemi ve yat iskeletlerinde kullanılan paslanmaz parçaların, gerek döküm olsun gerek normal imalat olsun, her türlü makine, otomotiv, beyaz eşya, inşaat, tıbbi aletler, gıda sektöründe kullanılan tüm paslanmaz serisi ürünlerin, park ve bahçe mobilyalarının Elektropolisaj yüzey işlemini gerçekleştirmekteyiz. İstanbul Büyükşehir Belediyesinin Cr-Ni paslanmaz malzemeden üretilen Otobüs ve Metrobüs duraklarının Elektropolisajını yaparak uzun yıllar paslanmamasını kararmamasını ve canlı metal görüntüsünü korumasını sağlıyoruz.

Firmamızın gelişen sanayi ve müşterilerimizin isteklerini daha iyi karşılayabilmek ve onların memnuniyetlerini sağlayabilmek için ayrıca Bakır – Nikel – Krom – Çinko ve Endüstriyel amaçlı kalın Nikel Kaplama Proseslerinide uygulamaktadır.

Firmamız fason olarak hizmet vermenin yanında Elektropolisaj ve Metal Yüzey işlem sistemleri kurma ve bu sistemlerde kullanılan kimyasal madde temini ile teknik hizmetini vermektedir.

WhatsApp
905377485530
Instagram
facebook
Konum
Telefon
+902128763356